Selle kuu tulemused:

  • Aktsiatega on läinud suhteliselt hästi. Olen oma aktsiaid ümber mänginud ja uueks ostuks sai Tallink (ostu tegin rohelise kaardi uudise peale ja trend tundub ka juba tugev). Suurt raha hetkel sinna peale ei pannud, kuid lisan aeg ajalt juurde, kui hind seda lubab. Muidu täitsa asjalik kuu tulemus +98,59€, mis on võrreldes eelmise kuuga muidugi kaks korda kehvem :). Ignitas ja LHV on mul portfellis veel olemas ja usk ka tugev (proovin hea hinnaga veel juurde osta).
  • Change täna vaadates oli üllatus, et CNG tokeni hind jälle tõusnud ja -70€ investeeringust on saanud +20€.
  • Krüpto on päris hooga tõusnud. Muidugi enam vähem ajastatud ostud dip’ide ajal aitasid hästi. Samas on hea tunne ka hajutamise osas. Pean kindlasti rohkem tööd tegema, et häid Krüptosi leida ja samas ka Price Average hästi teha. Tuleb hoida ka vaba raha hulka, et vajadusel uusi dip’pe ära kasutada.
  • FunderBeam sama mis varem. Kerge miinus. Enne väga head projekti või indeksi tõusu sinna juurde investeerida ei kavatse.
  • Kokkuvõtteks hea kuu. Kuuga on portfell 18.11% kasumit juurde teenitud. Suures osas krüpto miinusest välja tuleku töö põhjal. Arve ei saa üks ühele võtta, sest 01.03 oli krüpto marketil järjekordne Dip, mis tõmbas protfelli väärtuse kõvasti alla (just kontrollisin üle). Lisaks Seppo Saario raamatu “100 igihaljast börsivihjet” läbi lugemine ja esimest korda 50% klubisse saamine (see kõik muidugi tänu tulumaksu tagastamisele).